Kilka kroków do własnej strony internetowej:

Dziś już nikogo nie trzeba przekonywać, że firma powinna mieć swoją stronę internetową. To jedno z podstawowych narzędzi dotarcia ze swoją ofertą do potencjalnych klientów. O ile oczywiście internauta znajdzie Twoją stronę w sieci, a po wejściu uzna, że warto spędzić na niej trochę czasu. Łatwość znalezienia strony to nie tylko kwestia odpowiedniego pozycjonowania strony pod wybranymi słowami kluczowymi, to także odpowiednio opracowana strona internetowa - zgodna z najnowszymi standardami (SEO).

zdjęcie stony internetowe - hasła

responsywne strony www

Zgodnie z polityką Google, aby strona mogła się wysoko pojawiać w wynikach wyszukiwania, musi być przyjazna dla użytkowników korzystających z różnych urządzeń - smartfonów, tabletów, laptopów, komputerów stacjonarnych. Jeśli strona Twojej firmy nie spełnia tego wymogu, najwyższy czas pomyśleć o nowoczesnej stronie www. Responsywność strony to nie opcja, u nas to STANDARD.


Strona musi być dla użytkownika INTUICYJNA. Wchodząc na stronę internetową nie mamy ochoty zastanawiać się nad mapą strony i metodologią nawigacji. Użytkownik w łatwy i intuicyjny sposób ma się przemieszczać po kolejnych podstronach naszej witryny. Rozumiemy to, dlatego doradzamy naszym klientom optymalny wariant nawigacji.

intuicyjne strony www grafika

aktualizacja strony www

Treści na stronie muszą być AKTUALNE. Wprowadzasz promocję, ceny, nową kolekcję ... strona musi nadążać za zmianami w twojej firmie. Może być świetnym sposobem na komunikowanie się ze swoimi klientami, o ile informacje na niej zawarte będą aktualne. Standardem w naszej pracy jest przekazanie klientowi nie tylko nowoczesnej strony internetowej, ale także panelu CMS do samodzielnej aktualizacji strony. Nie bój się, to nic trudnego. Nasz panel CMS jest przygotowany w taki sposób, abyś nawet po dłuższej przerwie nie miał kłopotu z jego obsługą. Jest przede wszystkim intuicyjny. Obsługa naszego CMS nie wymaga wielogodzinnych szkoleń, które dobrze byłoby powtarzać przy każdej aktualizacji. Większość naszych klientów bez trudu aktualizuje swoje strony bez jakiegokolwiek szkolenia z naszej strony z obsługi CMS, ale jeśli tylko będziesz potrzebował naszej pomocy, możesz na nas liczyć.Już nie możemy się doczekać współpracy z Twoją firmą. Jeśli chcesz poznać szczegóły naszej oferty, wypełnij proszę poniższy formularz. To nam pomoże zaproponować Ci optymalny wariant dopasowany do Twoich potrzeb.

Zostaw wiadomość - skontaktujemy się z Tobą

  • 44-240 Żory, ul. Dworcowa 2

  • + 48 666 395 863

  • biuro@smplus.pl